Wewnętrzne schody drewniane

 

 

Pragniemy zaprezentować Państwu szeroką gamę produktów wykonywanych i sprzedawanych w Częstochowie oraz na terenie całego województwa śląskiego. Nasza oferta obejmuje schody drewniane - zarówno te wewnętrzne na konstrukcji samonośnej (dywanowe, policzkowe gięte lub proste), jak również na konstrukcji żelbetowej. Pracujemy nad tymi realizacjami według indywidualnych upodobań Klienta, z dowolnie wybranym przez Państwa gatunkiem surowca oraz innymi materiałami (metal, bądź szkło). Wykorzystujemy drewna egzotyczne oraz krajowe, w tym między innymi jesion, merbau, teak oraz doussie.

 

Zawsze realizujemy swoje zlecenia na najwyższym poziomie i staramy się dostosowywać ofertę do potrzeb naszych Klientów. Dlatego nasza propozycja jest tak rozbudowana i zróżnicowana. Przed przystąpieniem do konsultacji upewniamy się, czy posiadają już Państwo zarys projektu, bądź gotowy pomysł na to, jak powinny wyglądać schody drewniane w Państwa domu. Pozwala to zapewnić naszym Klientom profesjonalne doradztwo, aby stworzyć najlepsze możliwe rozwiązanie, które doda całemu wnętrzu walorów estetycznych.

 

Przygotowujemy schody drewniane dopasowujące się do każdej aranżacji wnętrza - zarówno tej klasycznej, rustykalnej, jak i modernistycznej. Nie boimy się wyzwań - realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań, do bezpośredniego kontaktu. Z pewnością zaproponujemy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie doboru schodów, przeznaczonego do stylistyki wnętrz.

  

 

Nowoczesne schody na beton

Konstrukcja betonowa, wykonywana w dowolnej formie według indywidualnych oczekiwań Klienta. Całość spełnia zarówno użytkową, jak i dekoracyjną funkcję. Stopnie mogą być pokryte różnymi materiałami: poczynając od drewna, przez szkło, aż po tekstylia. Gwarantujemy zadowolenie nawet najbardziej wymagających.

 

 

 

Schody gięte policzkowe

Samodzielna konstrukcja wykonana z drewna mahoniowego. Konstrukcja może być wykonana w klasycznej postaci z balustradami, z masywnych tralek bądź ewentualnie ze stali kutej zakończonej drewnianą poręczą. Takie schody wykonujemy również w bardziej nowoczesnej formie – z balustradą ze stali nierdzewnej.

 

 

 

Schody samonośne

Lekkie ażurowe schody wewnętrzne wykonane z jasnego drewna jesionowego w naturalnym kolorze. Idealnie pasują do mniejszych pomieszczeń. Balustrada zrobiona z delikatnych tralek metalowych z elementami drewnianymi. Dzięki uniwersalnemu designowi mogą stanowić wyposażenie pomieszczeń utrzymanych w odmiennej stylistyce.

 

 

 Klasyczne schody na beton

Schody te mogą występować jako konstrukcja nowoczesna z deską policzkową u boku, nad którą znajduje się balustrada. Klasycznym rozwiązaniem są stopnie bez deski policzkowej, wypuszczone z boku. Przy tego typu schodach często stosuje się tralki malowane na kolor biały, a poręcze w naturalnym kolorze.

Schody dywanowe (skrzynkowe)

Schody o samodzielnej konstrukcji, w nowoczesnej formie. Wykonane z drewna mahoniowego barwionego bejcą. Doskonale prezentują się z balustradą zrobioną zarówno ze szkła hartowanego, jak również ze stali nierdzewnej. Najwyższa jakość, atrakcyjna cena i modny design – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Ta strona korzysta z plików cookies.

Zamknij powiadomienie.

Dowiedz się więcej