Schody dywanowe na konstrukcji betonowej

Po ten rodzaj schodów drewnianych sięgają zazwyczaj miłośnicy minimalistycznych i prostych wnętrz. Konstrukcje dywanowe łączą w sobie wszystkie cechy, których poszukują entuzjaści ponadczasowej elegancji. Posiadają prostą, niewymuszoną formę i będą się świetnie prezentować w pomieszczeniu, w którym królują jednolite kolory oraz przedmioty i meble pozbawione bogatych zdobień.

Drewniane konstrukcje do nowoczesnych wnętrz

Nazwa schodów drewnianych tego typu nie jest przypadkowa. Oglądający je może odnieść wrażenie, że stąpa po dywanie. Efekt ten osiąga się poprzez umiejętne zabiegi konstruktorskie z wyłączeniem belek lub płyty nośnej i odpowiednim ulokowaniem stopni i podstopni. Klient może dopasować projekt do swoich oczekiwań i zamówić u nas projekt biegów prostych, zbiegowych czy wachlarzowych. Drewniane schody dywanowe świetnie zaprezentują się w nowoczesnych wnętrzach, a ich użytkownicy cenią je za nienachalną formę. Stylowym dodatkiem do konstrukcji z drewna mogą być balustrady ze szkła lub stali.

Doradzamy i podpowiadamy

Ostateczny wygląd schodów zawsze zależy od naszych klientów. Wsłuchujemy się uważnie w Państwa uwagi i podążamy za nimi w trakcie realizacji zlecenia, tworząc schody zgodne z Państwa wizją. Zawsze służymy też fachową poradą - jako wieloletni konstruktorzy schodów drewnianych dysponujemy rozległą wiedzą na ich temat i jesteśmy w stanie wypracować rozwiązania, które będą idealne do Państwa wnętrza. Zachęcamy do kontaktu oraz zadawania pytań.