Tel.: 693 626 900
Mail: biuro@schody-taborek.pl

Schody z giętą wewnętrzną belką policzkową

Drewniane schody to prawdziwa ozdoba każdego domu. Od wielu lat projektujemy i realizujemy dla naszych klientów konstrukcje, które zachwycają detalem i niesztampowym podejściem do tego elementu wyposażenia wnętrz. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajdziecie Państwo m.in. piękne schody z giętą wewnętrzną belką policzkową. Polecane są w przypadku przestrzeni z ograniczoną ilością miejsca.

Schody policzkowe z giętą belką są niezwykle efektowne i przypadną do gustu miłośnikom nietypowych aranżacji. Konstrukcje drewniane tego typu sprawdzi się znakomicie we wnętrzach utrzymanych w klasycznym stylu oraz pośród nowoczesnych mebli i dekoracji. Efekt końcowy będzie zależał od zastosowanych materiałów oraz uzgodnień z klientem.

Zastosowane przez nas rozwiązania sprawiają, że schody policzkowe są niezwykle stabilne i mimo swojego oryginalnego kształtu będą całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Stopnie w konstrukcjach tego typu umieszczone są w specjalnie wyfrezowanych gniazdach, co zapewnia jeszcze większą stabilność.

Poniżej znajdziecie Państwo jedną z naszych realizacji zlecenia na schody policzkowe z giętą wewnętrzną belką policzkową z drewna dębowego.

Wszystkie nasze projektu powstają w porozumieniu z klientem, który w trakcie konsultacji przedstawia nam swoją wizję drewnianych schodów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że udaje nam się spełniać marzenia kolejnych klientów o niezwykłych drewnianych konstrukcjach do domu. Praca w drewnie to dla nas ogromna przyjemność, co przekłada się na udane realizacje. Wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z pasji i zaangażowania. Zachęcamy do kontaktu - chętnie porozmawiamy o tym, co możemy dla Państwa zrobić.