Tel.: 693 626 900
Mail: biuro@schody-taborek.pl

Nowoczesne schody drewniane - Konstrukcja policzkowa gięta

Szukają Państwo rozwiązania do mniejszej wnęki, ale pozwalającego na komfortowe użytkowanie? Łączące lekkość ażurowego wykończenia oraz konstrukcję policzkową schody drewniane wspaniale wkomponują się do przestrzeni nowoczesnych. Wszystkie nasze projekty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i piękne zakończenie - zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nowoczesne schody drewniane na konstrukcji policzkowej

Całość stworzymy z naturalnego drewna jesionu barwionego na kolor wenge oraz zabezpieczonego potrójną warstwą lakieru poliuretanowego, które nie tylko podkreślają głęboką barwę, ale zabezpieczają także przed uszkodzeniami mechanicznymi czy przetarciami. Gięta konstrukcja pozwala na stworzenie komfortowej klatki w mniejszych przestrzeniach, w których oszczędność miejsca jest na wagę złota. Dodatkowo, ażurowe wykończenie bez podstopnic nadaje schodom lekkości i wrażenia delikatności.

Mimo spiralnego kształtu, konstrukcja została wykonana w sposób, który umożliwia wygodne użytkowanie. Schody są mocno rozchylone, a pierwszy stopień zapraszający jest znacznie szerszy i owinięty wokół betonowego filara. Całość nowoczesnego wyglądu podkreślają stalowe elementy w formie balustrady, metalowych słupków oraz biegnące równolegle do belki policzkowej nierdzewnych prętów. Balustradę zamyka pięknie wykończony, drewniany pochwyt w kolorze stopni o przekroju 4 x 8 cm. Obudowę stropu stanowi blacha nierdzewna szczotkowana, zamknięta z obu stron kątownikami z naturalnego surowca, które w estetyczny sposób wykańczają całość. Efekty realizacji nowoczesnych klatek giętych z użyciem belki policzkowej mogą Państwo obejrzeć na fotografiach poniżej - zapraszamy!