Tel.: 693 626 900
Mail: biuro@schody-taborek.pl

Schody drewniane

Schody drewniane dopasowane do każdej przestrzeni
Oferowane przez nas konstrukcje doskonale sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i pomieszczeniach biurowych. Nietuzinkowy styl oraz staranność wykonania sprawiają, że proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie. Dzięki temu, z pewnością zostaną docenione przez miłośników funkcjonalności i estetyki.

Przygotowaliśmy warianty żelbetowe oraz samonośne, doskonale sprawdzające się w nowoczesnych wnętrzach.

Schody drewniane – konstrukcje samonośne i betonowe
W naszym asortymencie znaleźć można schody drewniane oraz wersje na konstrukcji betonowej, które można dopasować odpowiednio pod kątem przestrzeni oraz osobistych preferencji.

Schody drewniane dywanowe czy samonośne doskonale sprawdzą się w budynkach urządzanych w minimalistycznym stylu, stanowiąc niezwykle uniwersalne rozwiązanie. Lekka konstrukcja oraz subtelne balustrady czynią z nich idealny wariant do niewielkich powierzchni.

Osobom poszukującym nieco bardziej oryginalnych rozwiązań, polecamy drewniane schody policzkowe gięte, będące stylowym dodatkiem do wnętrz urządzanych w nieco bardziej klasycznej konwencji. Za ich niepowtarzalny styl odpowiada przede wszystkim balustrada, nadająca im unikalną formę.

Wśród wersji wykonywanych na betonowej konstrukcji, wyróżnić można m.in. modele nowoczesne oraz klasyczne, co pozwala dopasować je niemal do każdego wnętrza. Tego typu konstrukcje mogą być wzbogacane o elementy wykonane z rozmaitych materiałów, w tym m.in. stali nierdzewnej czy szkła, pozwalającego nadać schodom drewnianym niepowtarzalny charakter i styl, dzięki czemu staną się one nie tylko elementem funkcjonalnym, ale także dodatkiem nadającym wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Po wcześniejszej konsultacji, podejmujemy się realizacji konstrukcji przygotowywanej w oparciu o aktualne trendy, tradycyjne rozwiązania oraz indywidualne sugestie naszych Klientów, co pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu, dopasowanego do rodzaju i stylu pomieszczenia.

Nowoczesne schody na beton

Konstrukcja betonowa, wykonywana w dowolnej formie według indywidualnych oczekiwań Klienta. Całość spełnia zarówno użytkową, jak i dekoracyjną funkcję. Stopnie mogą być pokryte różnymi materiałami: poczynając od drewna, przez szkło, aż po tekstylia. Gwarantujemy zadowolenie nawet najbardziej wymagających.

Schody gięte policzkowe

Samodzielna konstrukcja wykonana z drewna mahoniowego. Konstrukcja może być wykonana w klasycznej postaci z balustradami, z masywnych tralek bądź ewentualnie ze stali kutej zakończonej drewnianą poręczą. Takie schody wykonujemy również w bardziej nowoczesnej formie – z balustradą ze stali nierdzewnej.

Schody samonośne

Lekkie ażurowe schody wykonane z jasnego drewna jesionowego w naturalnym kolorze. Idealnie pasują do mniejszych pomieszczeń. Balustrada zrobiona z delikatnych tralek metalowych z elementami drewnianymi. Dzięki uniwersalnemu designowi mogą stanowić wyposażenie pomieszczeń utrzymanych w odmiennej stylistyce.

Klasyczne schody na beton

Schody te mogą występować jako konstrukcja nowoczesna z deską policzkową u boku, nad którą znajduje się balustrada. Klasycznym rozwiązaniem są stopnie bez deski policzkowej, wypuszczone z boku. Przy tego typu schodach często stosuje się tralki malowane na kolor biały, a poręcze w naturalnym kolorze.

Schody dywanowe (skrzynkowe)

Schody o samodzielnej konstrukcji, w nowoczesnej formie. Wykonane z drewna mahoniowego barwionego bejcą. Doskonale prezentują się z balustradą zrobioną zarówno ze szkła hartowanego, jak również ze stali nierdzewnej. Najwyższa jakość, atrakcyjna cena i modny design – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.