Tel.: 693 626 900
Mail: biuro@schody-taborek.pl

Schody drewniane ażurowe - balustrada kowalstwo artystyczne

Poszukują Państwo rozwiązania na wygodne i efektowne połączenie dwóch pięter? Drewniane schody ażurowe z balustradą wykonaną z elementami kowalstwa artystycznego sprawdzą się szczególnie we wnętrzach tradycyjnych, których właściciele cenią komfort użytkowania, odpowiednio zaaranżowaną, niekoniecznie dużą przestrzeń oraz dodatki, które podkreślą charakter ich wnętrza.

Drewniane schody ażurowe - balustrada z elementami kowalstwa artystycznego

Konstrukcja policzkowa użyta w tego rodzaju wnękach pozwala na wykonanie schodów nawet w mniejszych przestrzeniach. Wewnętrzne belki policzkowe wykonywane są techniką gięcia i dostosowane do rozmiarów wnętrza, natomiast zewnętrzne pozostają proste i przylegają do ściany. Brak użycia podstopnic w tego rodzaju konstrukcji pozwala na zachowanie wrażenia lekkości, co jest szczególnie cenne w przypadku niewielkich wnętrz.

Całość wykonana jest z drewna dębowego, które możemy zabejcować na dowolny kolor, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci potrójnej warstwy lakieru poliuretanowego chroni stopnie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz tymi powstającymi w wyniku długotrwałego użytkowania takich jak przetarcia czy zarysowania.

Elementami wyróżniającymi tego rodzaju konstrukcję ażurową jest balustrada z elementami kowalstwa artystycznego. Wykonane z dbałością o każdy detal elementy w kolorze starego złota wraz z poręczą w kolorze stopni o przekroju omegi nadają każdej przestrzeni oryginalnego wyglądu i charakteru.