Tel.: 693 626 900
Mail: biuro@schody-taborek.pl

Schody drewniane gięte

Zmysłowy kształt, delikatność falistych zgięć, które nabierają niezwykle subtelnego wymiaru – to wszystko decyduje o tym, że drewniane schody gięte doskonale wkomponowują się w przestrzenie, które potrzebują konstrukcji stanowczych, atrakcyjnych, wyrazistych i jednocześnie nieprzytłaczających swoją obecnością. Zwieńczeniem takiego projektu jest balustrada – staje się ona prawdziwym dziełem sztuki, obrazującym kreatywność i odwagę projektantów. Prezentuje też precyzję wykończenia każdego elementu.

Dzięki temu, iż nasze schody gięte wykonywane są m.in. z drewna mahoniowego, od razu ujmują swoją elegancją i naturalnym ciepłem, które wprowadzą do wnętrz. Atutem takiego rozwiązania pozostaje też fakt, iż zarówno jego rozmiar, jak i kształt są całkowicie dostosowane do kształtu korytarza i dostępnego metrażu. Zachęcamy również do wybrania bardziej egzotycznych propozycji, w tym wyrazistego merbau, czy też brązowozłotego drewna teak.

Podstawową misją naszej firmy jest znalezienie rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Każdy projekt wykonywany w Częstochowie oraz na terenie całego województwa śląskiego jest unikalny, dostosowując się do wybranej aranżacji wnętrza.

Chętnie wysłuchamy Państwa pomysłów na gięte schody drewniane, służąc fachowym doradztwem, aby znaleźć ten doskonały design, który w pełni zadowoli obie strony. Zdajemy sobie również sprawę, jak istotne jest odpowiednie połączenie kolorów - barwa balustrady oraz samych schodów powinny się uzupełniać. Również w tym zakresie jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej estetyczne kompozycje.

- 1 -

- 2 -

- 3 -

- 4 -