Tel.: 693 626 900
Mail: biuro@schody-taborek.pl

Schody drewniane na konstrukcji betonowej

Większość budynków w stanie surowym posiada już wstępny zarys stopni. Schody na konstrukcji betonowej, które stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem, nie muszą być jednak tendencyjne i monotonne. Dzięki drewnianym, pełnym ciepła i wyjątkowej elegancji elementom, mogą one przejść fantastyczną transformację. To właśnie takie rozwiązania zapewnia nasza firma.

Nasi pracownicy są w stanie podjąć się realizacji projektów skupionych wokół modernistycznych trendów, jak również tych oscylujących wokół aury rodzinnej atmosfery. W obu przypadkach wykończenie konstrukcji uzgadniane jest indywidualnie z Klientem – dotyczy to w takim samym stopniu balustrad (o ile ukształtowanie przestrzeni stwarza konieczność ich zamontowania), jak i poszczególnych stopni. Zarówno długość, kształt, jak i inne ich parametry jesteśmy w stanie dopasować do Państwa preferencji. Pozwala to zapewnić schody na konstrukcji betonowej dostosowane do posiadanego metrażu, nie tworząc wrażenia niewielkiej wolnej przestrzeni w pomieszczeniu.

Schody drewniane na konstrukcji betonowej nie muszą wyłącznie pozostać elementem użytkowym pomieszczenia. Mogą one również stać się jego dekoracją, dodając walorów estetycznych całemu wnętrzu. Wykorzystujemy między innymi takie materiały, jak szkło, stal nierdzewna, a także różne gatunki drewna - zarówno te krajowe, jak i egzotyczne (marbeu, doussie, teak). Istnieje również możliwość indywidualnego dostosowania wykończenia naszych projektów.

Zlecenia na drewniane schody na konstrukcji betonowej realizujemy na terenie województwa śląskiego, w tym Częstochowy.

- 1 -

- 2 -

- 3 -

- 4 -