Tel.: 693 626 900
Mail: biuro@schody-taborek.pl

Schody drewniane samonośne

To, co najbardziej cenimy w tego rodzaju projektach to lekkość, którą wprowadzają do najróżniejszych miejsc. Schody samonośne polecamy w szczególny sposób właścicielom niewielkich przestrzeni, które wymagają ogromnej wrażliwości i takich elementów, które łączą w sobie artystyczną indywidualność wykończenia i rzemieślniczą precyzję działania. Ponadto, umożliwiają również lepiej zagospodarować przestrzeń w pomieszczeniu, ponieważ bezpośrednio pod schodami można umieścić dowolne przedmioty osobiste, czy też meble.

Samonośne schody drewniane w naszym wykonaniu ujmują elegancją, stabilnością oraz neutralną kolorystyką. Harmonię pomiędzy tymi elementami podkreślają delikatne balustrady, które wskazują na łagodne połączenie drewnianych, jesionowych elementów z fragmentami stalowymi. Każdy stopień takiej konstrukcji zdaje się zachęcać do poznawania kolejnych kondygnacji budynku. Jednak największym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż bardzo ekonomicznie i praktycznie wykorzystuje on powierzoną mu przestrzeń.

W codziennej pracy staramy się połączyć nasz profesjonalizm oraz doświadczenie, z Państwa pomysłami oraz oczekiwaniami. Aby tego dokonać, przeprowadzamy dokładne konsultacje przed przystąpieniem do tworzenia każdego projektu. Pomagamy dobrać rodzaj drewna, kolory, a przede wszystkim - design. Poznając upodobania naszych Klientów, dowiadujemy się jaki rodzaj aranżacji najbardziej Państwu odpowiada (rustykalny, modernistyczny, itp.). Pozwala to nam stworzyć doskonałe, drewniane schody samonośne, dopasowane do Państwa potrzeb. Zlecenia realizujemy na terenie całego województwa śląskiego, a przede wszystkim w Częstochowie.

- 1 -

- 2 -

- 3 -