Tel.: 693 626 900
Mail: biuro@schody-taborek.pl

Schody drewniane wspornikowe

Planujecie Państwo remont mieszkania i zastanawiacie się nad najlepszymi rozwiązaniami, które wprowadzą do niego niepowtarzalny klimat? Preferują Państwo rozwiązania modernistyczne, nad rustykalne, czy też klasyczne? Pragniemy przedstawić propozycję, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego designu.

Polecamy naszym Klientom drewniane schody wspornikowe, charakteryzujące się wyjątkowym wykonaniem. W wersji prostej są one jednostronnie przymocowane do belki, natomiast w przypadku wersji kręconej - do słupa umiejscowionego centralnie. Dzięki temu sprawiają wrażenie lewitujących. Z pewnością będą przykuwały wzrok każdego z Państwa gości i wzbudzały podziw.

Schody drewniane wspornikowe są doskonałym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu, gdyż nie zajmują wiele miejsca ani nie przytłaczają wnętrza. Ponadto, przestrzeń pod nimi można wykorzystać w dowolny sposób. Schody wspornikowe sprawiają wrażenie lekkich i delikatnych, jednak są w stanie utrzymać ciężar nawet do czterystu kilogramów. Elegancji dodaje im wykorzystanie wysokogatunkowego drewna, które ożywia całe pomieszczenie.

Zajmujemy się realizacją zleceń na schody drewniane wspornikowe na terenie Częstochowy, a także innych miejscowości znajdujących się w województwie śląskim. Jeżeli posiadają Państwo dotyczące naszej oferty, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasz doświadczony zespół zapewni profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu - od wstępnych ustaleń, po ostateczny montaż.

- 1 -

- 2 -

- 3 -

- 4 -