Schody klasyczne na konstrukcji betonowej

Ciekawie zaprojektowane i zrealizowane schody wewnętrzne przez wiele osób są postrzegane jako najważniejszy element aranżacyjny w domu. Nie sposób się z tym nie zgodzić - drewniane konstrukcje potrafią ocieplić wnętrze i sprawić, że przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru. Pracując z drewnem od wielu lat regularnie pokazujemy Państwu nasze realizacje. Dzisiaj prezentujemy Państwu klasyczne schody na konstrukcji betonowej z balustradą.

Schody drewniane na betonowym podłożu cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów poszukujących estetycznych, ale i trwałych rozwiązań. Konstrukcje tego typu łączą w sobie zalety obydwu materiałów - trwałość betonu z pięknem naturalnego drewna i spełniają marzenia klientów o idealnych schodach do wnętrza.

Klasyczne schody na betonowej konstrukcji

Prezentowana przez nas realizacja została wykonana z drewna jesionu drewnianego w kolorze. Klasyczny charakter i wygląd konstrukcji osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu zaokrąglonych krawędzi czołowych oraz bocznych. Stylowym rozwiązaniem, po które sięgnęliśmy było także powiększenie pierwszego stopnia, na którym umieściliśmy duży słup, wokół którego pięknie owija się poręcz oraz balustrada.

Niewątpliwą zaletą wykonanych przez nas schodów jest także wspomniana balustrada. To przykład starannie wykonanej metaloplastyki pokrytej patyną w kolorze starego złota. Osiągnięty efekt sprawia, że balustrada jest prawdziwą ozdobą całej konstrukcji. Dopełnieniem aranżacji w tym przypadku jest poręcz w kształcie omegi w kolorze dopasowanym do stopni.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszych pozostałych realizacji oraz kontaktu. Chętnie porozmawiamy i przedstawimy Państwu pomysły na schody do Państwa wnętrza.