Schody wspornikowe

Konstrukcja wspornikowa daje efekt lekkości i nowoczesności. Na ten rodzaj schodów najczęściej decydują się miłośnicy minimalistycznych wnętrz oraz skandynawskiej prostoty. Aranżacja w tym stylu w towarzystwie wykonanych przez nas drewnianych schodów prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie.

Nowoczesne drewniane schody wspornikowe

Efekt lekkości przy konstrukcjach wspornikowych to zasługa umiejętnego połączenia różnych faktur i materiałów. Drewno dębowe oraz szkło tworzą tutaj wyjątkowo zgrany duet. Subtelny wizualnie projekt jest wbrew pozorom bardzo praktyczny, stabilny i całkowicie bezpieczny dla użytkowników. Elementem konstrukcyjnym stopni w przypadku schodów wspornikowych jest solidny metalowy szkielet o specjalnym kształcie.

Wykonanie schodów wspornikowych wymaga od nas dużego zaangażowania i niezwykłej precyzji – sam montaż podzielony jest na kilka etapów. Efekty naszej pracy możecie Państwo podziwiać przeglądając przykładową realizację konstrukcji wspornikowej.

Zachęcamy do kontaktu

Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych preferencji klienta. Zastosowane rozwiązania powstają w oparciu o wskazówki, które uzyskujemy od właściciela domu tak, żeby efekt końcowy w pełni zadowolił naszych klientów. Decydując się na współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, żeby drewniana konstrukcja spełniła Państwa oczekiwania i pięknie dopełniła aranżacji wnętrza. Zachęcamy do kontaktu - chętnie przybliżymy Państwu naszą ofertę i zaproponujemy najbardziej optymalne w przypadku Państwa domu rozwiązania.

- 53 -

- 54 -

- 55 -

- 56 -