Schody z czarnymi relingami balustrady

Projektowanie i tworzenie schodów drewnianych dla naszych klientów sprawia nam wielką przyjemność i przynosi nam wiele satysfakcji. Do każdego zlecenia podchodzimy z równie dużym zaangażowaniem, poświęcając na jego realizację dużo czasu i uwagi. Jednym z projektów, który zrealizowaliśmy dla naszego klienta są piękne schody drewniane gięte z czarnymi relingami balustrady. To przykład nietypowej aranżacji przestrzeni, która dzięki idealnemu dopasowaniu schodów do pomieszczenia, zyskuje niepowtarzalny charakter.

Faliste kształty i opływowa forma

Gięte schody drewniane to propozycja dla osób, które chcą postawić na oryginalne wnętrze. Projekt za każdym razem przybiera inną formę, w zależności od metrażu oraz preferencji klienta. Metoda, którą stosujemy do ich wyrobu, pozwala na uzyskanie ciekawego efektu aranżacyjnego, o czym możecie się Państwo przekonać oglądając galerię naszych prac. Schody drewniane tego typu posiadają faliste zgięcia, dzięki czemu prezentują się lekko i zmysłowo. Pięknym zwieńczeniem i dekoracją drewnianych konstrukcji są z kolei balustrady, które można przyozdobić relingami czy tralkami czy ażurowymi wstawkami różnego typu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

W trakcie wykonywania schodów tego rodzaju sięgamy zazwyczaj po egzotyczne drewno, takie jak mahoń, teak czy merbau. Jeśli zastanawiają się Państwo nad projektem nietypowych schodów, które staną się prawdziwą ozdobą Państwa wnętrz - zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy naszą propozycję i podpowiemy, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku Państwa wnętrza i co możemy wspólnie zrobić, żeby podkreślić charakter Państwa domu czy mieszkania.